Транснациональная финансово-промышленная нефтяная компания "Укртатнафта"

Новости

/ Вернуться на Главную / все сообщения /

<< Предыдущее   Следующее >>

Щодо інсинуацій навколо мазуту виробництва ПАТ «Укртатнафта»

Останнім часом деякими, так званими, «експертами» через вітчизняні ЗМІ стала розповсюджуватися інформація стосовно того, що блокада ОРДЛО нібито організована, у тому числі, з метою заміни вугілля, на якому працює значна кількість ТЕЦ, на мазут, що виробляє ПАТ «Укртатнафта». Такі «вкидання» націлені на те, щоб за допомогою ЗМІ переконати у причетності Компанії та її акціонерів до вищезгаданих подій.
       Зі свого боку «Укртатнафта» офіційно заявляє, що навіть теоретично не має можливості задовольняти потреби внутрішнього ринку в мазуті. Це обумовлено як якістю нафти, що переробляється на Кременчуцькому НПЗ, так і глибиною переробки, досягнутої на сучасних технологічних процесах.  Мазут ПАТ «Укртатнафта» останні роки майже повністю направляється на виробництво теплової енергії для забезпечення власного технологічного процесу переробки нафти та опалення міста Кременчука в зимовий період. Продаж для потреб інших українських підприємств не перевищує 1% від обсягів виробництва мазуту. Наприклад, у лютому 2017 року на інші енергогенерації України відвантажено лише 107 тон мазуту. Компанія планує і в подальшому виробляти мазут в обсягах, що задовольняють лише потреби підприємства та місцевої громади.
    «Укртатнафта» сподівається на правильне сприйняття свого звернення і просить ЗМІ зважено підходити до подання подібної інформації. А якщо у матеріалах, що плануються до публікації, згадується ПАТ «Укртатнафта», то звертайтеся до Компанії для перевірки інформації, яку Ви збираєтеся використати.

.
За додатковою інформацією просимо звертатися до головного офісу Компанії, що розташований за адресою:
вул. Свіштовська, 3, м. Кременчук, 39610, Полтавська обл., Україна

Сектор зв’язків із громадськістю ПАТ «Укртатнафта»
тел.: (0536) 76-88-33, 76-81-97, 76-19-55
факс: (0536) 76-84-74
E-mail: smb@ukrtatnafta.com
ruban@ukrtatnafta.com
ppp@ukrtatnafta.com

Версия для печати

 

<< Предыдущее   Следующее >>

 

 © 2019 ПАО Укртатнафта
Подписка на рассылку новостей:

Новости
Публикации
Наши потребности
Наши предложения