Транснациональная финансово-промышленная нефтяная компания "Укртатнафта"

Новости

/ Вернуться на Главную / все сообщения /

<< Предыдущее   Следующее >>

18.04.2019
Щодо введення зі сторони РФ заборони на експорт нафти та нафтопродуктів до України

Щодо введення зі сторони РФ заборони на експорт нафти та нафтопродуктів до України


     18 квітня цього року українські ЗМІ розповсюдили інформацію про те, що уряд Російської Федераціі встановлює заборону на експорт нафти та нафтопродуктів до України. Раніше ПАТ «Укртатнафта» неодноразово звертало увагу державних структур та громадськості на загрозливу залежність паливного ринку України від монопольних поставок нафтопродуктів із РФ. Тепер, коли припинення таких поставок стає реальністю, це дійсно може призвести до колапсу не тільки на паливному ринку, а й в українській економіці та підірвати національну безпеку країни.

    В цей складний період ПАТ «Укртатнафта» підтверджує свої наміри та можливості стабілізувати ситуацію на вітчизняному ринку шляхом збільшення переробки нафтової сировини каспійських родовищ і забезпечити країну нафтопродуктами найвищої якості в повному обсязі.

     «Укртатнафта» також звертає увагу державних органів на необхідність негайної розробки та впровадження комплексу заходів з усунення податкових та інших преференцій, які розповсюджуються на поставки нафтопродуктів з РФ. При цьому сприяння вітчизняним нафтопереробним підприємствам у нарощуванні власного виробництва стане запорукою забезпечення потреб економіки держави у паливі і диверсифікації постачання нафтопродуктів.

Додатки:

- лист ПАТ «Укртатнафта» від 12.11.2018 до Прем’єр-міністра України (Лист)
- постанова уряду РФ від 18.04.2019 (Постанова)

Версия для печати

 

<< Предыдущее   Следующее >>

 

 © 2019 ПАО Укртатнафта
Подписка на рассылку новостей:

Новости
Публикации
Наши потребности
Наши предложения